Epson EB-536Wi, як і всі проектори Epson, традиційно забезпечує чудову якість зображення і безліч додаткових можливостей за ті ж гроші. Цей короткофокусний проектор стане прекрасним рішенням для класних кімнат або невеликих переговорних. Epson EB-536Wi можна встановити на стіні, стелі або столі на близькій відстані від стіни, щоб вивільнити більше робочого простору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | є |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1280х800 |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 344х94х315 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ | 0.99-2.95 м |
| Динамики | 16 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | композитний, RS-232, 3x Mini Jack 3.5 мм, S-Video |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | 3 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 16000:1 |
| Максимальное разрешение | немає даних |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | 215 Вт |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | UHE |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Формат изображения | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Энергопотребление | 298 Вт |
| Яркость | 3400 лм |
Информация для заказа
- Цена: 56 862 ₴





