Можливості - Quick Corner, Split Screen, USB Display 3 в 1, Можливість проекції на стіл, Моніторинг та управління по мережі, Перегляд відео та зображень з USB-накопичувачів, вбудований динамік 16 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Интерфейсы | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | є |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 1024х768 |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 357х162х395 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Диагональ | 1.5-2.8 м |
| Динамики | 16 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | композитний,RS-232,3xMini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 3 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | 2 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 2500000:1 |
| Максимальное разрешение | немає даних |
| Максимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | 3.7 мм |
| Мощность лампы | немає даних |
| Поддержка 3D | немає |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | LED + лазер |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Формат изображения | 4:3 |
| Энергопотребление | немає даних |
| Яркость | 3800 лм |
Информация для заказа
- Цена: 75 015 ₴






