Елегантний дизайн Чорний безрамковий корпус додає вашому інтер’єру модерну. Тонкі алюмінієві ніжки легкої структури підкреслюють вишуканість та стиль телевізора. Вражаюча якість зображення 40F760QB оснащений FHD матрицею з роздільною здатністю 1920x1080 та високою контрастністю. Функції Super Contrast Control, Max Vivid та Ultra Clear гарантують реалістичні кольори та деталі відтворення. Direct LED підсвітка забезпечує рівномірне підсвічування, а технології Low Blue Light, Blue Stretch та Adaptive Luma Control зроблять перегляд комфортним навіть вночі. Апаратна частина та програмне забезпечення Телевізор працює під управлінням сучасної ОС Google Android TV 11. За допомогою підтримки Bluetooth 5.1 та Wi-Fi 5G, ви можете швидко та надійно підключитися до Інтернету та інших пристроїв, а сучасний процесор гарантує стабільну роботу системи. Game Mode знизить затримку і зробить ваш геймінговий досвід максимально вражаючим. Тюнери та роз’єми Вбудовані тюнери DVB-T, DVB-T2, DVB-C, та CI слот надають доступ до різноманітності телевізійних каналів, а роз’єми HDMI, USB та RCA спростять провідне підключення зовнішніх пристроїв. Потужний звук Модель 40F760QB має два динаміки по 8 ват. Dolby Audio та функції Auto Volume Control і SRC гарантують чіткий та інтенсивний звук під час перегляду високоякісного контенту. Сучасне управління У комплекті йде стильний Bluetooth пульт з мікрофоном та кнопками-гойдалками. Вбудована підтримка Google Assistant зробить керування телевізором легким та зручним. Chromecast та DLNA забезпечують простий спосіб передачі інформації з інших гаджетів. Додаткові переваги Окремої уваги заслуговує оновлений KIVI Media зі спеціальними добірками корисних додатків, ігор та розширень. Ексклюзивні пропозиції від партнерів у розділі KIVI Media Benefits дозволять вам відчути себе членом клубу обраних та отримати практичну вигоду. У нагоді стане подарунок від KIVI у вигляді значної кількості бонусів, який можна отримати завдяки реєстрації у додатку. А KIVI Media Extensions зроблять ваш телевізор незамінним помічником у створенні настрою і затишної атмосфери у вашій оселі. Доступність популярних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime та ін., збільшать спектр відео контенту. Безпека та гарантія Модель має можливість кріплення на кронштейн для оптимізації простору та підвищення рівню безпеки. Гарантія на дисплей тривалістю 3 роки підтверджує високу якість та надійність продукту. Телевізор 40F760QB - ідеальне поєднання стилю, якісного зображення та чистого звуку. Насолоджуйтеся улюбленим контентом разом із KIVI.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 6.4 кг кг |
| Вага без підставки | 6.2 кг |
| Вага з підставкою | 6.4 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | 844 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 40" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 7400:1 |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 900x525x65 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 900x575x240 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 10 569 ₴












