Монітор LG 24MP450-B - це пристрій з діагоналлю 23,8 дюйма, обладнаний різноманітними портами, включаючи D-Sub, HDMI та DP, а також аудіовихід. IPS-технологія забезпечує високоякісне зображення з яскравими кольорами та широким кутом огляду. Вбудована підтримка FreeSync сприяє більш плавному відтворенню графіки, особливо під час гри. Ефект присутності Цей дисплей має витончені рамки з трьох сторін, які не відволікають від реалістичних зображень, і дозволяє оптимізувати робоче середовище завдяки зручному регулюванню кута нахилу та висоти. Комфортне робоче місце Регульований кут нахилу та висота з акуратним суцільним корпусом дозволяють оптимізувати робоче середовище. Подбайте про свої очі за допомогою функцій захисту очей: -Ще більш комфортні умови для очей У режимі читання регулюється колірна температура, що зменшує втому очей і підвищує комфорт, ніби читаєте паперову книгу. -Турбота про очі Функція Flicker Safe (Захист від мерехтіння) знижує невидиме мерехтіння екрана, а за рахунок цього напруга очей. Вона забезпечує комфортне робоче середовище на тривалий час. Плавний та швидкий рух Технологія AMD FreeSync дозволяє гравцям плавно та безперешкодно переміщатися у динамічних іграх з високою роздільною здатністю. Вона фактично усуває розриви зображення та можливі підвисання. Реагуйте на дії ворога ще швидше Dynamic Action Sync (Динамічна синхронізація дій) зменшує затримку виведення змін, тому гравці зможуть реагувати на критичні моменти реального часу. Атакуйте першими у темряві Функція Black Stabilizer (Стабілізація чорного) допомагає гравцям уникати снайперів, які ховаються в темних місцях, та швидко реагувати на несподівані загрози, такі як вибухи. Точніше прицілювання Точне фокусування у центрі для точних пострілів у іграх із режимом шутера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х368-448х219.4 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴











