Стильний безрамковий дизайн ТБ об'єднав у собі компактність, стиль і функціональність. Чорний безрамковий корпус та стійкі металеві ніжки додають легкості та елегантності зовнішньому вигляду цього телевізора, що робить його ідеальним доповненням до вашого інтер'єру. Мальовниче зображення Завдяки Direct LED підсвічуванню та функціям Super Contrast Control, Max Vivid та Ultra Clear Ви отримаєте глибокий контраст, насиченість кольорів та чітке зображення. Режими Low Blue Light та Adaptive Luma Control забезпечують комфорт навіть при тривалому перегляді, а PC Mode дозволяє використовувати телевізор як монітор. Апаратна частина Модель має підтримку Bluetooth 5.1 та Wi-Fi 5G для безперебійного підключення до інтернету та інших пристроїв, а також сучасний процесор, що гарантує швидку роботу без зависань. Вбудовані тюнери DVB-T, DVB-T2, DVB-C та CI слот стануть у нагоді при налаштуванні телевізійних каналів. Аудіо високого рівня Dolby Audio у поєднанні з функціями Auto Volume Control та SRC роблять звук чітким та гучним. 2 динаміки потужністю по 8 Вт подарують неймовірний звуковий досвід при перегляді якісного контенту. Сучасний пульт дистанційного керування У комплекті з 32H760QB йде стильний пульт Bluetooth RC70 з мікрофоном. Він має зручний та ергономічний дизайн, кнопки-гойдалки. Для швидкого пошуку пульта його нижню частину інтегрований шильд з логотипом, який світиться у темряві. Сучасне ПЗ Вбудований Google Assistant для голосового керування – спосіб легкої взаємодії з телевізором. Підтримка Chromecast і DLNA надає доступ до комунікації з іншими пристроями, Game Mode розширює можливості розваг, а Google Home робить телевізор частиною домашньої смарт сім'ї. Додаткові переваги На окрему увагу заслуговує оновлене KIVI Media зі спеціальними добірками корисних додатків, ігор та розширень. Ексклюзивні пропозиції від партнерів у розділі KIVI Media Benefits дозволять вам відчути себе членом клубу обраних та отримати практичну вигоду. Стане в нагоді і подарунок від KIVI у вигляді значної кількості бонусів, який можна отримати завдяки реєстрації в додатку. А KIVI Media Extensions зроблять ваш телевізор незамінним помічником у створенні настрою та затишної атмосфери у вашому будинку. Доступність популярних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime та ін., збільшать спектр відео контенту. Безпека та гарантія Дана модель має можливість кріплення на кронштейн для зручності та оптимізації простору. Гарантія на дисплей тривалістю 3 роки є обов'язковою для всіх телевізорів KIVI. Підкресліть свою кімнату з 32H760QB та отримайте чудове зображення, чистий звук та доступ до найсучасніших технологій розваг. Не втрачайте можливості насолоджуватися якісним відтворенням контенту!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 4.2 кг кг |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 4.2 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 58 Вт |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 8000:1 |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720х425х63 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 720х465х180 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 7 812 ₴












