Вражаючий дизайн Безрамковий корпус у чорному кольорі, що надає стилю та сучасності будь-якому приміщенню. Легкий та елегантний, з алюмінієвими ніжками, які підкреслюють його вишуканість, він займає мінімум місця, незважаючи на велику діагональ. Справжній кінематографічний досвід UHD матриця та висока контрастність, підтримка 1,07 мільярда кольорів, а також технологія Direct LED забезпечують рівномірні та глибокі кольори зображення. HDR та MEMC у поєднанні з Super Contrast Control, Max Vivid та Ultra Clear допоможуть досягти надзвичайної якості картинки та плавності відео. Технології Low Blue Light та Adaptive Luma Control підлаштовують яскравість та колір та роблять перегляд максимально комфортним у будь-який час доби. Апаратна частина Підтримка Bluetooth 5.1 та Wi-Fi 5G для безперервного підключення до мережі та інших пристроїв разом із сучасним процесором перетворюють телевізор на медіа хаб, який працює швидко і без затримок. Динамічний звук Модель 65U760QB має підтримку Dolby Audio і SRC, оснащена двома динаміками по 12 ват, що забезпечує багатовимірний ефект, що обволікає, а Auto Volume Control підлаштує параметри звуку під контент. Сучасне управління Google Assistant – найлегший спосіб взаємодії з телевізором. Модель має стильний пульт Bluetooth із мікрофоном для голосового керування та комфортного пошуку в комплекті. Пульт RC70 має підсвічування на шильді з лого, що дозволяє легко знайти його в темряві. Chromecast, DLNA розширюють можливості вашого ТБ і роблять його функціональним. ПЗ та програми ТБ працює під керуванням сучасної операційної системи Google Android TV 11. Включайте режим PC або Game mode для зручнішого використання, ALLM знизить затримку і подарує неймовірний геймерський досвід. На окрему увагу заслуговує оновлене KIVI Media зі спеціальними добірками корисних додатків, ігор та розширень. Ексклюзивні пропозиції від партнерів у розділі KIVI Media Benefits дозволять відчути себе членом клубу обраних та отримати практичну вигоду. Нагоді подарунок від KIVI у вигляді значної кількості бонусів, який можна отримати завдяки реєстрації в додатку. А KIVI Media Extensions зроблять ваш телевізор незамінним помічником у створенні настрою та затишної атмосфери у вашому будинку. Доступність популярних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime та ін., збільшать спектр відео контенту. Безпека та гарантія ТБ має можливість кріплення на кронштейн для оптимізації простору та безпеки. Гарантійний термін 3 роки на дисплей свідчить про впевненість як продукт. KIVI 65U760QB – це високотехнологічний апарат з вражаючими характеристиками, який забезпечить вам найкращий розважальний та глядацький досвід. Насолоджуйтесь улюбленими фільмами, серіалами та іграми з вражаючою якістю на екрані 65U760QB!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 17.3 кг кг |
| Вага без підставки | 17.1 кг |
| Вага з підставкою | 17.3 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | 1269 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 65" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 212 Вт |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | 1500:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | RC70 |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1450x835x63 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1450x900x330 мм |
| Технологія MEMC | є |
| Технології звуку | Dolby Audio |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 24 754 ₴












