Сучасний безрамковий дизайн Безрамковий корпус і глибокий чорний колір надають вашому приміщенню стилю та сучасності. Легкий, з алюмінієвими ніжками, які додадуть вишуканості та стійкості. Неймовірна якість зображення UHD (3840x2160) матриця зі здатністю відтворювати 1,07 млрд кольорів та неймовірна контрастність гарантують глибоке та реалістичне зображення. Super Contrast Control, Max Vivid та Ultra Clear забезпечують найкраще відтворення. Наявність HDR та MEMC робить перегляд відео плавним та приємним для сприйняття. Технології Low Blue Light, Blue Stretch та Adaptive Luma Control захищають ваші очі та забезпечують їм комфорт навіть уночі. Все це в комплекті з Direct LED підсвічуванням робить цю модель ідеальним вибором для найвибагливіших користувачів. Апаратна частина Підтримка Bluetooth 5.1 та Wi-Fi 5G надають безперервний та швидкий доступ до високоякісного контенту, а сучасний процесор допомагає обробити його без затримок. Заворожливий звук ТБ обладнаний двома динаміками по 12 Вт, що заповнюють приміщення неймовірним об'ємним звуком, створюючи ефект присутності. Dolby Audio та SRC гарантують потужний та чистий аудіо ряд, а Auto Volume Control підлаштовує його без вашого втручання. Сучасний та зручний пульт У комплекті компактний та зручний Bluetooth пульт RC70 з мікрофоном для голосового керування та легкого використання, також він має підсвічування на шильді з лого, що дозволяє з легкістю знайти його у темряві. ПЗ та програми Модель 55U760QB працює під управлінням сучасної операційної системи Google Android TV 11. Вбудований Google Assistant значно полегшує взаємодію з телевізором, а Google Home зробить його частиною домашньої смарт сім'ї. Chromecast та DLNA надають можливість швидкої передачі інформації з інших пристроїв без додаткових дротів. ALLM та Game Mode зменшують затримку і роблять ваш геймерський досвід захоплюючим. На окрему увагу заслуговує оновлене KIVI Media зі спеціальними добірками корисних додатків, ігор та розширень. Ексклюзивні пропозиції від партнерів у розділі KIVI Media Benefits дозволять відчути себе членом клубу обраних та отримати практичну вигоду. Нагоді подарунок від KIVI у вигляді значної кількості бонусів, який можна отримати завдяки реєстрації в додатку. А KIVI Media Extensions зроблять ваш телевізор незамінним помічником у створенні настрою та затишної атмосфери у вашому будинку. Доступність популярних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime та ін., збільшать спектр відео контенту. Безпека та гарантія Модель має можливість кріплення на кронштейні для оптимізації простору та додаткової безпеки. Гарантія на дисплей 3 роки свідчить про високу якість та надійність продукту. Привабливий та стильний 55U760QB – це втілення передових технологій у комбінації з безрамковим дизайном та вражаючими характеристиками. Цей телевізор вразить усіх, хто шукає найкраще для свого дозвілля та розваг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 12.8 кг кг |
| Вага без підставки | 12.7 кг |
| Вага з підставкою | 12.8 кг |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | 1103 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 83 Вт |
| Колірне виконання | черный |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | RC70 |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 2 х 12 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1230x710x65 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1230x770x260 мм |
| Технологія MEMC | є |
| Технології звуку | немає даних |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 19 209 ₴












