
Монітор Dell 27" Alienware AW2724HF (210-BHTM) Fast IPS Black
17 818 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BHTM
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сенсаційна швидкість. Грайте на повну силу з неймовірно плавним зображенням у динамічних іграх завдяки частоті оновлення 360 Гц та панелі Fast IPS. Час відгуку 0,5 мс, що виключає розмиття і поява "відблисків", дозволяє швидше реагувати на те, що відбувається під час напруженого ігрового процесу. Масштабний та захоплюючий. Збільшивши на 21% площу візуального простору в порівнянні зі стандартним 25-дюймовим дисплеєм, ви зможете насолодитися вражаючим 27-дюймовим FHD-дисплеєм з широкими кутами огляду, який дозволить вам опинитися в самому центрі подій. Крім того, забезпечується стабільна, точна передача кольорів і реалістичне зображення з 99%-вим колірним охопленням sRGB. Ігровий процес без померх. Завдяки технології AMD FreeSync Premium та сертифікації VESA AdaptiveSync ви більше ніколи не будете турбуватися про розриви екрану або завмирання ігрового процесу. Створено для марафонських ігрових сесій. Завдяки технології ComfortView Plus, вбудованій в екран з низьким рівнем випромінювання синього світла, яка знижує випромінювання синього світла, не впливаючи на точність передачі кольору, ви зможете грати довше. Оновлений дизайн Legend 2.0. Наша нова модель Legend 2.0 ID була розроблена з урахуванням побажань геймерів. Такі особливості, як шестигранна основа, висувний кронштейн для гарнітури, повністю регульована підставка та централізований екранний джойстик - все це покликане покращити ваші ігрові враження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.55 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.4х408.6х243.7 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 100 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 17 818 ₴










