
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX57 Go (90IG08N0-MU9C00)
3 839 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90IG08N0-MU9C00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Трирежимне підключення для подорожей, роботи та вдома з мобільним модемом 4G/5G, приватною точкою доступу через загальнодоступний Wi-Fi (режим WISP) і режимом маршрутизатора. Надшвидкісний WiFi 6 з каналом 160 МГц значно збільшує пропускну здатність мережі для підтримки до 70 пристроїв зі швидкістю до 3000 Мбіт/с. Комплексні функції VPN з активацією одним дотиком, підтримкою кількох протоколів, до 30 постачальників послуг і мережевою мережею VPN. Захист мережі без передплати з комерційним класом AiProtection Classic на основі технології Trend Micro, а також сканування безпеки одним дотиком і безпечний перегляд. Просте налаштування в 3 кроки та безпроблемне керування за допомогою високо оціненого мобільного додатку ASUS Router. Розширюваний маршрутизатор AiMesh забезпечує безперебійний роумінг у всьому домі з багатими розширеними функціями. Простий і настроюваний гостьовий портал для малого бізнесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Белый |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.21 кг кг |
| Віддалене управління | є |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер / Міст / Wisp |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, підставка, сумка, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество антенн | 5 шт |
| Кількість портів LAN | 1 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 9 В |
| Площадь покрытия | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 120 х 120 х 21.5 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 839 ₴







