Комплект поставки: ТБ Пульт ДУ Кабель живлення Документація
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | webOS |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720х423х75 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 047 ₴












