
Акумуляторна батарея модульна Deye AI-W5.1 Module 51.2V 100AH (складова комплекту)
60 233 ₴
- Нет в наличии
- Код: AI-W5.1 Module
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Увага! Продається як невід'ємна частина разом із інверторами у кількості 2 штук (артикул на сайті: 481239, докуповується окремо); у кількості 3 штук (артикул на сайті: 481240, докуповується окремо); у кількості 4 штук (артикул на сайті: 481241, докуповується окремо) та базою з БМС (артикул на сайті: 481244 або 514940, докуповується окремо). Безпечніше. Безкобальтова літій-залізо-фосфатна (LFP) батарея, безпека і тривалий термін служби, висока ефективність і висока щільність потужності. Інтелектуальний BMS, що забезпечує повний захист. Надійні. Підтримує високу потужність розряду. IP55, природне охолодження, широкий діапазон температур: від -20℃ до 55℃. Гнучкість. Модульна конструкція, легко розширюється, макс. 6 кластерів паралельно (36 шт), макс. потужність 184 кВт-год. Підходить для житлових і комерційних застосувань для збільшення коефіцієнта власного споживання. Зручний. Автоматичне підключення до мережі, автоматична IP-адресація, просте обслуговування, віддалений моніторинг та оновлення прошивки. Екологічно чистий. Використовуйте матеріали, що захищають навколишнє середовище, весь модуль нетоксичний, не забруднює навколишнє середовище. Швидка установка. Плаский і штабельований дизайн, підлоговий монтаж, відсутність проводки і додаткових кріпильних гвинтів, швидка і проста установка. УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ Акумулятори Deye не можна підключати до інверторів інших виробників. 1. Без CAN-зв'язку - через добу акумулятор засинає. 2. Якщо спрацює захист у BMS по розряду - ви його не запустите. 3. Інвертори інших виробників одразу дають повний зарядний струм (без плавного зростання) - це може привести до виходження з ладу BMS і це буде не гарантійний випадок. 4. При зверненні у техпідтримку чи сервіс акумулятор має бути приєднаний до інвертора Deye з налаштованим Логгером (Solarman або DeyeCloud) з виходом до мережі інтернет. 5. При зверненні в сервіс повинно надаватися фото/відео встановленного обладнання, включаючи серійні номери. 6. Обладнення має бути встановлено кваліфікованими спеціалістами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 100 А·г |
| Вес | 53 кг кг |
| Высота | 285 мм мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 720 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | 180 А |
| Матеріал корпуса | металл |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | от 0°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Ширина | 255 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 60 233 ₴




