
Монiтор Asus 23.8" VZ24EHF (90LM07C0-B01470) IPS Black
3 898 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM07C0-B01470
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS VZ24EHF – це сучасний ігровий монітор із діагоналлю 23,8 дюйма роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Він відзначається неймовірно тонким корпусом: його мінімальна товщина складає всього 6,5 мм. IPS-панель монітора забезпечує широкі кути огляду (178°), а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync за частоти оновлення екрана 100 Гц підвищує якість зображення при показі динамічних сцен у фільмах та іграх. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології Eye Care: фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TÜV Rheinland. Частота оновлення 100 Гц – плавне відображення. Монітор оснащений панеллю з високою частотою оновлення 100 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки відображення. Зображення на ній оновлюється в 1,67 раза швидше, ніж на панелі зі стандартною частотою оновлення 60 Гц, тому ігри, мультимедійні розваги та щоденні завдання отримують недосяжну раніше плавність відображення. Тонкий безрамковий монітор. Новий монітор ASUS виконано в неймовірно витонченому корпусі, який буде чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі. Його товщина в найтоншій точці становить усього 6,5 мм. Завдяки відсутності рамки навколо екрана він чудово підходить для мультимоніторних конфігурацій, які забезпечують ще більше занурення у віртуальний світ. Екологічні стандарти. Монітор ASUS VZ24EHF пройшов суворі тестування на відповідність вимогам провідних міжнародних екологічних стандартів. Це тестування охоплювало повний спектр актуальних критеріїв, незалежну верифікацію та структуровану систему постійного вдосконалення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.85 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540 x 392 x 210 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 898 ₴







