
Монiтор Asus 24.1" ROG Swift Pro PG248QP (90LM08T0-B01370) Black 540Hz
39 618 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM08T0-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
24,1-дюймовий ігровий монітор FHD (1920 x 1080) Esports-TN (E-TN) із частотою оновлення 540 Гц (OC)* призначений для професійних геймерів. Найшвидша в світі панель TN; Технологія панелей E-TN приблизно на 50% швидше реагує, ніж доступні традиційні панелі TN. Регульована основа з висувними захватами забезпечує невелику площу. Технологія NVIDIA G-SYNC Ultra Low Motion Blur 2 (ULMB 2) забезпечує покращене зменшення розмиття руху, забезпечуючи ефективну чіткість руху понад 2000 Гц. NVIDIA Reflex Analyzer пропонує точні вимірювання затримки системи. *Для ввімкнення частоти оновлення 540 Гц (OC) потрібна відеокарта NVIDIA RTX серії 20 і вище, а також остання версія ОС Windows.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 7.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 557х392-502х255 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24.1" |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 170°/160° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | TN |
| Час реакції | 0.2 мс |
| Частота оновлення | 540 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 39 618 ₴







