
Монітор Asus 34" VG34VQL3A (90LM06F0-B02E70) VA Black Curved 180Hz
14 675 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM06F0-B02E70
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
34-дюймовий вигнутий ігровий монітор WQHD (3440 x 1440) 1500R із частотою оновлення 180 Гц, призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу. Час відгуку 1 мс (GTG) для плавної гри та технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) для подальшого зменшення ореолів і розмиття руху. FreeSync Premium Pro забезпечує безперебійну гру без розривів, увімкнувши VRR (змінну частоту оновлення) за замовчуванням. Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR) із сумісністю з DisplayHDR 400 підтримує формат HDR-10 для покращення яскравих і темних областей. Колірна гамма 125% sRGB забезпечує чудову контрастність і колір для продуктивності в іграх.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 807.8х410.6-540.6х248.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 14 675 ₴








