
Мультипіч Cecotec Cecofry Pixel 2500 (CCTC-04981)
2 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04981
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сучасна і компактна мультипіч (аерофритюрниця) CECOTEC Cecofry Pixel 2500 створена спеціально для приготування страв без єдиної краплі олії. За допомогою великого об’єму ємності для готування в 2.5 л і технології PerfectCook готує страви швидко і зі збереженням всіх корисних речовин. Швидка і здорова їжа Додайте всі необхідні інгредієнти, капніть трохи олії, і CECOTEC Cecofry Pixel 2500 приготує їжу, максимально швидко і при цьому зберігаючи всі корисні речовини. Максимально швидко і смачно Готуйте улюблені страви з комфортом у контейнері для готування об’ємом 2,5 л і насолоджуйтеся звичними смаками Ваших страв найкориснішим для здоров’я способом. Усі ваші рецепти тепер стали ще смачнішими Готуйте найрізноманітніші страви максимально швидко завдяки потужності роботи 1200 Вт і забудьте про довге очікування, щоб насолодитися улюбленими стравами. Передова технологія гарячого повітря Досягніть ідеального результату в кожній страві за допомогою технології PerfectCook, завдяки якій рецепти виходять ніжними всередині та хрусткими зовні. Компактна конструкція Фритюрниця має компактний дизайн, тому Ви можете готувати з максимальним комфортом, а дизайн дає змогу поставити фритюрницю в будь-якому куточку кухні. Повний захист Завдяки термокорпусу та системі захисту від перегрівання ви можете готувати без проблем будь-які Ваші страви, при цьому повністю безпечно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 3.7 кг кг |
| Габарити | 21 х 31 х 25 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | немає |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 3 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мoдель | Cecofry Pixel 2500 |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 2.5 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1200 |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 70 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | без термостата |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴









