
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Mist Gray (010-02627-01)
14 892 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02627-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Яким би не було ваше захоплення, контролюйте його. Переваги: Годинник достатньо міцний, щоб бути з вами в усіх ваших пригодах. Продовжуйте рух з необмеженим періодом роботи від батареї при заряджанні від сонця. Тренуйтесь у власному стилі за допомогою вбудованих спортивних програм. Повідомлення від смартфона допоможуть не пропустити нічого важливого. Підкорюйте горизонти знаючи вірний напрямок завдяки підтримці більшої кількості супутників. Краще розумійте свій організм за допомогою цілодобового спостереження за здоров’ям. Міцний смартгодинник Instinct 2 Solar з GPS-приймачем достатньо міцний, щоб супроводжувати вас у пригодах, і достатньо унікальний, щоб відповідати вашому стилю. Пристрій пропонується у двох варіантах розміру для різних зап’ясть, підзарядка від сонця забезпечує ще довшу роботи від батареї. Міцний дизайн Міцний годинник Instinct 2 Solar володіє захистом від води до 100 метрів, а також витримує вплив високих температур та ударів. Його корпус виготовлений з полімеру зміцненого волокнами, а екран вкриває хімічно посилене скло Corning Gorilla Glass із захистом від появи подряпин. Створений для вас Сміливі кольори, висококонтрастний дисплей та два варіанти розміру демонструють, що ви йдете власним шляхом. Довший період роботи від батареї За умови підзарядки від сонця годинник забезпечує необмежений період роботи в режимі смартгодинника. Функція керування живленням дозволяє ще більше подовжити період роботи, керуючи налаштуваннями та датчиками, що потребують додаткового живлення. Відстежуйте кожну пригоду. Підтримка декількох систем GNSS Коли ви займаєтесь туризмом, велоспортом у високогір’ї, трейловим бігом або катанням на лижах, ви отримуєте доступ до кількох глобальних супутникових навігаційних систем (GPS, GLONASS та Galileo). Це дозволяє відстежувати місцеположення у складніших умовах, ніж при використанні однієї системи GPS. Навігаційні датчики ABC Під час навігації користуйтесь вбудованим альтиметром для даних висоти, барометром для спостереження за погодою та тривісним електронним компасом. Функція TracBack Більше не треба шукати зворотній маршрут навмання. Функція TracBack допоможе вам повернутися до початкової точки, дотримуючись пройденого маршруту. Будьте на зв’язку. Нотифікації від смартфона Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екран годинника при поєднанні з сумісним смартфоном. Магазин Connect IQ Завантажуйте додаткові циферблати, поля даних, програми та віджети у додатку Connect IQ Store, встановленому на сумісному смартфоні. Безконтактні платежі Garmin Pay Система безконтактних платежів Garmin Pay з картками від банків-учасників забезпечує зручну оплату покупок та проїзд у деяких транспортних системах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 53 г кг |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 0.9" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Gray |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | пластик, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 176 x 176 |
| Розмір ремінця | 135 - 230 мм |
| Розміри корпусу | 45 х 45 х 14.5 мм |
| Серия годинників | Garmin Instinct 2 |
| Серія годинників | Garmin Instinct 2 |
| Стекло | Power Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | MIP Monochrome |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 28 днів |
Информация для заказа
- Цена: 14 892 ₴











