
Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band
18 025 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02784-50
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пізнайте себе справжнього! Venu 3 пропонує розширені функції для здоров’я та фітнесу, можливість здійснювати дзвінки та надсилати текстові повідомлення. Це більше, ніж просто смартгодинник. Це ваш особистий тренер на зап’ясті, який буде підтримувати вас у досягненні будь-якої мети. Переваги: Яскравий 1,4-дюймовий сенсорний дисплей AMOLED. До 14 днів автономної роботи в режимі смартгодинника. Детальна інформація про здоров’я та гарне самопочуття. Розширені функції для фітнесу та спорту. Працює з додатком Garmin Connect на смартфонах IPhone та Android. Легкий 45-міліметровий корпус з безелем з нержавіючої сталі. Функції, які Ви полюбите Моніторинг енергії Body Battery Відстежуйте рівень енергії у вашому тілі протягом дня та знайте, коли ваш організм заряджений і готовий до активності, а коли виснажений і потребує підзарядки за допомогою спокійного сну. Отримайте більше інформації та особистих спостережень про те, як сон, денний відпочинок, щоденна активність та високий рівень стресу впливають на вашу енергію. Інструктор зі сну Отримайте оцінку сну та персональні інструкції щодо того, скільки часу вам потрібно виділити на сон і як ви можете його покращити. Відстежуйте різні фази сну, денний сон, переглядайте ключові показники за період сну, такі як стан ВСР, щоб краще зрозуміти стан свого здоров’я2. Вбудовані спортивні програми Відстежуйте свою активність, скориставшись більше ніж 30 попередньо завантаженими GPS-додатками та спортивними програмами для закритих приміщень, включаючи ходьбу, біг, їзду на велосипеді, плавання в басейні, вправи для людей в інвалідних візках та багато інших. Вбудований динамік та мікрофон У парі з сумісним смартфоном здійснюйте та приймайте телефонні виклики прямо зі свого годинника. Щоб відповідати на текстові повідомлення з годинника використовуйте голосовий помічник смартфона. Користь від тренувань та час відновлення Краще зрозумійте, як кожне тренування впливає на ваш організм і скільки часу вам потрібно для відновлення, щоб ви могли прийняти будь-який фітнес-виклик. Ранковий звіт Отримуйте огляд вашого сну, відновлення, записів у календарі, стану серцевого ритму та багато іншої інформації, щойно прокинувшись. Ранковий звіт можна налаштувати так, щоб він відображав лише ту інформацію, яку ви хочете бачити.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 47 г кг |
| Встроенная память | 8Гб |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.4" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | білий/сріблястий |
| Колір ремінця | Whitestone |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | полімер, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 454 х 454 |
| Розмір ремінця | 135 - 200 мм |
| Розміри корпусу | 45 х 45 х 12 мм |
| Серия годинників | Garmin Venu 3 |
| Серія годинників | Garmin Venu 3 |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 18 025 ₴









