Підвищуй свою продуктивність завдяки інноваціям, що забезпечують ергономічність та комфортне робоче місце. 27-дюймовий QHD IPS монітор відтворює деталі зображення з sRGB 99%, а режим HDR10 забезпечує більш захоплюючий і приголомшливий перегляд. Ergo - довгоочікуване нововведення для всіх, хто проводить багато часу сидячи за столом. Технологічно і ергономічно удосконалена підставка LG допомагає підтримувати правильну поставу за рахунок високого ступеня регульованості, що дозволяє кожному користувачеві створити ідеально налаштоване персоналізоване робоче місце.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.65 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.5х404.5х604 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 38 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴











