
Монiтор LG 34" UltraWide 34WQ60C-B IPS Black Curved
15 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34WQ60C-B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор LG 34" 34WQ60C-B - це широкоформатний дисплей з діагоналлю 34 дюйми, що пропонує високу роздільну здатність і багатоцільові можливості. Завдяки своєму великому екрану та високоякісному зображенню, він ідеально підходить як для роботи, так і для розваг. Захоплююча точність передачі кольорів та широкий кут огляду IPS-дисплеї підтримують широкий спектр кольорів, 99% колірної гами sRGB та забезпечують чудову передачу кольорів і яскравість завдяки підтримці HDR10. Бачте більше, робіть більше QHD-екран UltraWide (роздільна здатність 3440x1440, співвідношення сторін 21:9) ідеально підходить для роботи, оскільки дозволяє одночасно переглядати декілька програм. Керуйте кількома кліками миші Ви можете налаштувати робочий простір, розділивши дисплей або налаштувавши базові параметри монітора всього декількома натисканнями миші. Режим читання У режимі читання кольорова температура дисплея змінюється до значення, близького до паперу, забезпечуючи оптимальні умови для читання. Зниження мерехтіння Функція зниження мерехтіння зменшує невидиме мерехтіння екрану і сприяє меншій втомі очей. Ця функція забезпечує комфорт при тривалій роботі. Швидше реагуйте на дії супротивників Зменшення затримок завдяки технології динамічної синхронізації дій допомагає геймерам уловлювати критичні моменти в реальному часі. Атакуйте першими в темряві Стабілізатор чорного допомагає геймерам виявити снайперів, прихованих у найтемніших куточках, і швидко приховатися при з’явленні спалаху від пострілу. Комфортний і елегантний дизайн Знайдіть ідеальне положення для перегляду, відрегулювавши нахил, і насолоджуйтесь зображенням на екрані з практично непомітними рамками з трьох сторін.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 816.7х484.6х223.3 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Контрастность | 700:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 42 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 15 499 ₴






