HikVision DS-3T0306HP-E/HS – добре продуманий некерований Рое комутатор у високоміцному металевому корпусі та без вентиляторної надійної конструкцією. Моделью пропонується 3 Fast Ethernet PoE порту, 1 Fast порт Hi-PoE, 1 гігабітний RJ45 порт та 1 гігабітний оптоволоконний Uplink SFP порт. Перший PoE порт стандартів IEEE 802.3af/at/bt, а з 2 до 4 стандартів IEEE 802.3af/at з робочою дистанцією передачі до 300 метрів. Потужність споживання першого PoE - 60 Ватт, з 2 до 4 - 60 Ватт. Загальне споживання 60 Ватт. Живлення HikVision DS-3T0306HP-E/HS допустиме напругою від 48 до 57 Вольт. Споживання струму 1,35 Ампера. Температура середовища експлуатації повинна відповідати діапазону від -30 до +65 градусів за Цельсієм. Розміри корпусу HikVision DS-3T0306HP-E/HS: 158x101x31 мм. На додаток йде високоефективний грозозахист до 6 кВ. Товари від виробника HikVision відомі своєю якістю, надійністю та довговічністю. І хоча на перший погляд ви начебто переплачуєте за бренд, насправді ви заощаджуєте на гарантійному та сервісному обслуговуванні та ремонті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Форм-фактор | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 4 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (1000/2500/10000/25000 Мбіт/с) | - |
| Gigabit Ethernet (10000/25000/100000 Мбіт/с) | - |
| Gigabit Ethernet (2500/10000/25000/40000 Мбіт/с) | - |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 1 |
| SFP слоти 1Гбіт | 1 |
| SFP+ | немає |
| SFP+ слоти 10Гбіт | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Вес | 350 г кг |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення PoE | До 60 Вт |
| Общее количество портов | 5 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Комбо порти 1Гбіт/SFP | немає |
| Комбо-порти 10GBase-T/10GBase-X SFP+ | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 4 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 65 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Монтаж в 13-дюймову стійку | немає |
| Монтаж в 19-дюймову стійку | немає |
| Порти 10/100 Мбіт/с | 5 |
| Порти 10/100/1000 Мбіт/с | немає |
| Порти 10/100/1000/10000 Мбіт/с | немає |
| Порти 10GBase-T | немає |
| Порти QSFP+ | немає |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 158 x 101 x 32 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 225 ₴



