Проектор серії S1 надійний і створений для роботи протягом багатьох років, забезпечуючи незмінну якість зображень з близької відстані. Навіть в невеликому приміщенні можна проектувати зображення до 150 дюймів з неймовірною чіткістю для більш точних презентацій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | DLP |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | композитний,RS-232,2xMini Jack 3.5 мм |
| Базова роздільна здатність | 1024х768 |
| Базовое разрешение | 1024х768 |
| Вес | 3.1 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 313х114х255 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 313х114х255 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ | 0.81-7.62 м |
| Динамики | 16 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | композитний,RS-232,2xMini Jack 3.5 мм |
| Діагональ | 0.81-7.62 м |
| Энергопотребление | 270 Вт |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | 2 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрасність | 20000:1 |
| Контрастность | 20000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Максимальное разрешение | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 7.15 мм |
| Максимальное фокусное расстояние | 7.15 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | 220 Вт |
| Поддержка 3D | є |
| пульт ДК | є |
| пульт ДУ | є |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Тип ламп | LED |
| Формат изображения | 4:3 |
| Яркость | 3500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 24 021 ₴







