Тонкий, яскравий і функціональний - ось, що значить сучасний телевізор. Satelit 32H8000ST саме такий! Стильний дизайн, сучасні технологіЇ і якісне зображення - саме це ви отримаєте разом з універсальною діагоналлю екрана 32 дюйми. Satelit 32H8000ST довів: що б іти в ногу з часом, не потрібно дорого платити. ВИСОКОКЛАСНЕ ЗОБРАЖЕННЯ Матриця в технології MVA (Multi-Domain Vertical Alignment), якою оснащена дана модель, оптимальна у всіх областях і попереджає можливість битих пікселів. Телевізор Satelit 32H8000ST має дозвіл HD (1366x768) і занурює глядача в відчуття реальності і соковитих фарб. Перегляд сучасних фільмів на екрані Satelit 32H8000ST - сама насолода. Плавна зміна кадрів навіть в найдинамічніших сценах досягається частотою оновлення екрану в 60 Гц. LED-підсвітка, з розміщеними світлодіодами по всій площі жидкокристольноЇ панелі створює неймовірну контрастність (1200:1) і вражаючу глибину чорного. Телевізор Satelit 32H8000ST виконаний в лаконічному і універсальному дизайні. Строгість і витонченість конструкції робить його повноцінною частиною або вдалим доповненням будь-якого інтер"єру. Кути огляду 178/178 градусів дозволяють розміщувати телевізор в зручному місці, не переживаючи про викривлення картинки, зберігаючи висококласне зображення з різних точок приміщення. Діагональ екрану 32 дюйми вважається оптимальною для будь-якої кімнати і не змушує напружувати зір. Якщо дизайнерське рішення квартири не передбачає розміщення тумби під телевізор, Satelit 32H8000ST легко закріпити на стіні за допомогою кронштейна відповідно стандарту VESA 100x100.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 3.8 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720х420х70 мм |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 088 ₴











