
Монiтор BenQ 23.8" GW2475H (9H.LFELA.TBE) IPS Black
3 943 ₴
- Нет в наличии
- Код: 9H.LFELA.TBE
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Втілюючи мінімалістичний дизайн "менше - більше", GW2475H чудово доповнює будь-який сучасний простір. Кожен аспект форми та функції зведений до єдиності простоти та естетики. Підвищуючи візуальне задоволення та оптимальний комфорт для очей за допомогою ексклюзивної технології догляду за очима BenQ, GW2475H відзначає мінімалізм та сучасний спосіб життя як шлюз до повсякденного задоволення для бізнесу та відпочинку. Вишукано вишуканий для дому та офісу, GW2475H є прикладом найвищої майстерності. Завдяки преміальній матовій основі, поєднаній глянцевими чорними акцентами, ніжні візерунки шафи тонко привертають увагу. Класично мінімалістичне диво, GW2475H пропонує надзвичайну вишуканість. Завдяки панелі від краю до краю та ультратонким рамкам, GW2475H чудово доповнює будь-який сучасний декор. Технологія IPS (In-Plane Switching) забезпечує точне відтворення кольорів та зображень з будь-якого кута. Широкий кут огляду 178 ° ідеально підходить для роботи та для перегляду на екрані з кількома людьми в кімнаті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.4х418.2х189.2 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 943 ₴






