
Холодильник-вітрина Snaige CD35DM-S300C
25 836 ₴
- Нет в наличии
- Код: CD35DM-S300C
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильний прилад Snaige CD35DM-S300C - вертикальний комерційний холодильник з скляними дверима і з вентилятором, призначені для охолодження харчових продуктів і напоїв, і для короткочасного зберігання. Холодильник можуть бути використана в кафе, в барах. Цей прилад призначений тільки для комерційного використання. Холодильна вітрина оснащена функцією автоматичного розморожування. Холодильна камера відтає автоматично.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1730 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина | 600 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон регулювання температур | від 0°C до +10°C |
| Энергопотребление | 2.14 кВт/добу |
| Загальний обсяг | 350 л |
| Загальний обсяг (корисний) | 320 л |
| Количество полок | 6 |
| Перевішування дверей | є |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Система вентиляции | є |
| Система зволоження | немає |
| Тип установки | підлогові |
| Ширина | 600 мм мм |
| Количество камер | 2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 25 836 ₴



