
Акумуляторна батарея Deye SE-G5.3 51.2V 104AH (SE-G5.3)
40 196 ₴
- Нет в наличии
- Код: SE-G5.3
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Безпечний: Літій-залізо-фосфатний акумулятор (LFP) без кобальту: безпека і довгий термін служби, висока ефективність і висока щільність потужності. Інтелектуальна BMS, що забезпечує повний захист. Надійний: Підтримка високої потужності розряду. IP20, природне охолодження, широкий діапазон температур. діапазон температур: від -20 C до 55 C. Гнучкий: ММодульна конструкція, легко розширюється, макс . 64 одиниці паралельно, макс . потужність 327 кВт-год . Підходить для житлових і комерційних застосувань для збільшення коефіцієнта власного споживання Зручний: Автоматичне підключення до CAN-мережі, автоматична IP-адресація модулів при паралельному з’єднанні, просте обслуговування, віддалений моніторинг та оновлення, підтримка USB-накопичувача для оновлення прошивки Екологічний: Використовуються матеріали, що безпечні до навколишнього середовища, модуль нетоксичний, не виділяє токсичних випарів. У комплект поставки цієї батареї включено силові дроти для підключення інвертора і кронштейн кріплення на стіну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 104 А·г |
| Вес | 44 кг кг |
| Высота | 560 мм мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 440 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | металл |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | от 0°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Ширина | 133 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 40 196 ₴


