
Акумуляторна батарея I-Battery ABP18-12L 12V 18AH (ABP18-12L) AGM
1 136 ₴
- Нет в наличии
- Код: ABP18-12L
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Свинцево-кислотний Акумулятор ABP18-12L виконаний в герметичному корпусі і проведений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 18 А·г |
| Вес | - кг |
| Высота | 170 мм мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина | 180 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 5.4 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | - |
| Ширина | 75 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 136 ₴


