Кронштейн підходить для моніторів з діагоналлю 13-32 дюйма і вагою до 10 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75x75 мм до 100x100 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 12 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +35/-35° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 32" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 568 ₴












