
Смарт-годинник Globex Smart Watch Me Pro Black
1 421 ₴
- Нет в наличии
- Код: Me Pro Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Smart Watch ME PRO – це розумний та стильний гаджет від ТМ GLOBEX, що стане в нагоді поціновувачам новітніх смарт-помічників. Завдяки ергономічному дизайну, великому кольоровому Full Touch екрану прямокутної форми та стильному силіконовому ремінцю, що можна швидко змінювати за бажанням власника, нова модель смарт-годинника від GLOBEX прекрасно доповнить будь-який сучасний образ. Особливими перевагами Smart Watch ME PRO є: - моніторинг фізичної активності та показників здоров’я власника: серцевого ритму, тиску, рівня кисню, калорій, сну, фізичної активності (крокомір та різні види спортивних навантажень), - можливість перегляду вхідних дзвінків та повідомлень на екрані годинника, - віддалене керування аудіо та фото за допомогою зручного додатку DaFit, - нагадування про довгу відсутність фізичної активності та підтримання водного балансу власника, - функція контролю за здоров’ям жінки, - відображення прогнозу погоди, будильник, таймер.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Globex |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 170 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.1 |
| Акселерометр | немає даних |
| Барометр | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає даних |
| Будильник | є |
| Вес | 46 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP67 |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає даних |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.69" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | немає даних |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 280 x 240 |
| Розмір ремінця | 260 мм |
| Розміри корпусу | 39 x 45 x 10 мм |
| Серія годинників | Globex Smart Watch Me Pro |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | немає даних |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 421 ₴





