Насолоджуйтесь максимально чітким та барвистим зображенням навіть за денного освітлення та з великої відстані (у приміщеннях від середнього до великого розміру) завдяки яскравості 4000 люменів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Базовое разрешение | 800х600 |
| Вес | 2.8 кг кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ | 0.58-7.62 м |
| Динамики | 3 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие интерфейсы | композитний, RS-232, Mini Jack 3.5 мм |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | 2 |
| Количество ламп | 1 |
| Контрастность | 20000:1 |
| Максимальное разрешение | 1920х1200 |
| Максимальное фокусное расстояние | 24.01 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | 21.85 мм |
| Мощность лампы | 220 Вт |
| Поддержка 3D | є |
| пульт ДУ | є |
| Тип ламп | немає даних |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Формат изображения | 4:3, 16:9 |
| Цвет | Чёрный |
| Энергопотребление | 275 Вт |
| Яркость | 4000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 13 940 ₴






