Фритюрниця First FA-5053 - аерофрітюрниця або мультипіч, яка відмінно підійде для любителів фаст-фуду, приготовленого вдома. Готуючи, наприклад, картоплю-фрі, жарячи крильця і так далі в даній фритюрниці, ви не вживатимете жир або масло, які так шкодять вашому здоров'ю. Така здорова альтернатива потрібна всім, хто любить смачно поїсти і не ставити під загрозу своє здоров'я. Тут продукти готуються без олії та жиру тільки на повітряному потоці, температура якого регулюється в діапазоні від 90°С до 210°С. Дуже важливо правильно налаштувати температуру, оскільки саме коректна температура дозволить досягти ефекту хрусткої скоринки у страві без додавання олії чи жиру. Фритюрниця дуже зручна і проста в експлуатації, а завдяки своїм компактним розмірам не створює проблем із розміщенням та зберіганням. За допомогою цієї моделі можна приготувати страви для всієї родини за невеликий проміжок часу: пончики, рибні палички, курячі ніжки, креветки, картопля-фрі та багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дисплей | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Вес | 4.6 кг кг |
| Вид корзины | зйомний |
| Габарити | 29.5 х 27 х 31 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустима вага продукту | немає даних |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | є |
| Крышка | нет |
| Количество программ | 8 шт |
| Максимальна кількість олії | 3,5 л |
| Мoдель | FA-5053 |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 3.5 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1400 |
| Программы | картопля фрі (2 варіанти), креветки, нагетси, курка, м'ясо, риба, десерт |
| Рабочая температура | 90-210 °C |
| Таймер | немає |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Управление | Механическое |
| Фільтр проти запахів | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 309 ₴












