
Мультипіч Cecotec Cecofry Rain Pack (CCTC-03305)
4 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-03305
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сучасна та потужна мультипіч Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry Rain Acc Kit створена спеціально для максимально швидкого та легкого приготування будь-яких ваших страв. За допомогою ємності для приготування об'ємом 5.5 л і багатофункціональної сенсорної панелі з великою різноманітністю режимів приготування робить ваші страви неймовірно смачними при цьому за короткий час. Особливості: Вбудована автодозування олії Технологія Custom Crispy 8 вбудованих функція приготування страв Електронний таймер від 0.5 до 24 годин Багатофункціональна сенсорна панель Висока потужність виготовлення 1500 Вт Функція MultiCook Автодозування олії Додайте олію в спеціальну ємність і забудьте про постійне доливання, оскільки мультипіч CECOTEC Cecofry безпосередньо додасть необхідну олію в кожний рецепт за допомогою 7 рівнів дозування для досягнення ідеальних смакових якостей ваших страв. Легке та розумне готування Готуйте за будь-яким рецептом, не турбуючись і не побоюючись помилитися, завдяки автоматичному дозатору, який запрограмований на розпилення більшої чи меншої кількості олії в залежності від вибраного рецепту за допомогою попередніх налаштувань в електронному меню. Мультикухар Готуйте один і той же рецепт декількома способами і вибирайте правильну температуру, час і рівень олії, щоб максимально комфортно досягти бажаного смаку будь-якої вашої страви. Приготування для великої компанії Мультипіч CECOTEC Cecofry має ємність 5.5 л, що дозволяє готувати великі порції без необхідності робити це партіями. Велика потужність для приготування Велика потужність для приготування в 1550 Вт ідеально підходить для соковитих і хрустких страв, крім того, мультипіч CECOTEC Cecofry включає таймер від 0.5 до 24 годин, ви можете запрограмувати аерофрітюрницю на початок приготування страв в потрібний вам час. Легке та точне управління Автоматично вибирайте рівень та кількість розпилення, час та температуру, щоб ваші рецепти були максимально соковитими та смачними. Попереднє нагрівання Функція попереднього нагріву для досягнення ідеального результату кожної страви дозволить заздалегідь розігріти мультипіч та максимально ефективно готувати будь-які страви. Багатофункціональна сенсорна панель Контролюйте усі свої приготування за допомогою сенсорного дисплея, який дозволить вам повністю налаштувати мультипіч під будь-який рецепт та готувати максимально комфортно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 5.12 кг кг |
| Габарити | 32 х 29 х 38 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | немає |
| Цвет корпуса | чорний зі сріблястим |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 10 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 5.5 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | Более 1500 |
| Программы | випічка, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 70 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
Информация для заказа
- Цена: 4 799 ₴











