
Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch ES-8-150W (8x1GE, 2xSFP, PoE+/Passive PoE, 150W max)
9 520 ₴
- Нет в наличии
- Код: ES-8-150W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
8-портовий комутатор Ubiquiti EdgeSwitch-8-150W підтримує активний POE+ IEEE 802.3at/af і пасивний РоЕ 24 В. Сумарно може видати з усіх портів 150 Вт. ES-8-150W належить до керованих гігабітних PoE+ комутаторів. Забезпечує високу продуктивність і комутацію інтелектуального рівня з метою розширення наявної мережі. У пристрій закладена висока функціональність і підтримка протоколів комутації з рівнем Layer 2. При цьому можливості маршрутизації мають також високу планку Layer 3. EdgeSwitch-8-150W автоматично виробляє визначення пристроїв 802.3af/at і дає їм живлення по РоЕ. За необхідності ввімкнути пасивне РоЕ 24 В, необхідно зробити це вручну в інтерфейсі налаштувань. За рахунок 2-ох портів SFP можна підключити ES-8-150W до оптоволоконного кабелю. Ці 2 порти забезпечують висхідне з’єднання зі швидкістю до 1 Гб/с. Комутатор EdgeSwitch-8-150W забезпечений графічним призначеним для користувача інтерфейсом. У ньому зручно і просто робити налаштування і керування комутатором. В інтерфейсі можна змінювати налаштування і проводити контроль над функціями комутації. Досвідчені адміністратори можуть використовувати для цих цілей інтерфейс командного рядка. Управляється ES-8-150W багатофункціональною ОС. У ній закладено низку базових можливостей комутації і просто величезна кількість потрібних просунутих опцій.(+р)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP слоти 1Гбіт | 2 |
| SFP+ | немає |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 150 Вт |
| Вес | 1800 г кг |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення PoE | До 150 Вт |
| Общее количество портов | 10 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | є |
| Кількість портів з підтримкою PoE | є |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 150 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Монтаж в 19-дюймову стійку | є |
| Порти 10/100/1000 Мбіт/с | 8 |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Підтримка VLAN | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 204 x 43 x 235 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стекування | Нет |
| Тип | керований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | є |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
Информация для заказа
- Цена: 9 520 ₴



