
Акумуляторна батарея Emos B9652 12V 1.3AH (FAST.4.7 MM) AGM
413 ₴
- Нет в наличии
- Код: B9652
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумулятор EMOS підходить як запасний акумулятор для ліхтариків, дитячих колясок, аварійного освітлення тощо. Свинцевий акумулятор, що не обслуговується, з регульованим клапаном у конструкції AGM дозволяє використовувати його в будь-якому положенні. Акумулятор повинен заряджатися за допомогою відповідного джерела живлення або зарядного пристрою з зарядною напругою 14,4 В для 12-вольтових акумуляторів та 7,2 В для 6-вольтових акумуляторів. Якщо зарядний пристрій або джерело живлення не мають цих параметрів, відбувається неповна зарядка і батарея швидко витрачається і, в крайньому випадку, руйнуються.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emos |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 1.3 А·г |
| Вес | 0.5 кг кг |
| Высота | 53 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина | 97 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 0.39 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | faston 4.7 мм |
| Ширина | 45 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 413 ₴







