
Кавоварка Cecotec Power Espresso 20 Square Pro (CCTC-01983)
5 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-01983
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кава у будь-який час. Завдяки максимальній потужності 1450 Вт ви можете готувати всі види кави, не втрачаючи довгого очікування. Кава без очікування. Завдяки технології Thermoblock кавоварка підтримує температуру в оптимальному діапазоні для приготування найкращої кави. Кремова консистенція та аромат. Кавоварка оснащена потужним напірним насосом з тиском 20 бар, який у поєднанні з технологією Force Aroma надає вашій каві максимальну кремоподібну консистенцію та аромат. Регульований випарник. Текстурує молоко та забезпечує комфортне та швидке приготування кави з пінкою. Поділіться кавою з ким хочете. Тримач фільтра з подвійним випускним отвором та двома фільтрами дозволить вам одночасно готувати до двох порцій кави. Кава та чай. Завдяки кавоварці у вас завжди буде гаряча вода для приготування улюбленого чаю. Знімний бак. Завдяки ємності 1 л у вас буде вода у кавоварці, коли вона вам знадобиться, а також ви зможете зняти резервуар та зручно очистити її. Тримайте каву гарячою. Піддон для підігріву чашок з нержавіючої сталі підтримуватиме ідеальну температуру вашої кави, не дозволяючи їй охолонути.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Индикатор уровня воды | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | є |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 3.16 кг кг |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Force Aroma, Thermoblock |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шнура питания | 0.95 м |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
| Колір корпуса | сріблястий |
| Цвет корпуса | чорний зі сріблястим |
| Комплектация | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Количество чашек | 1-2 |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал корпусу | пластик |
| Материал кофейника | - |
| Матеріал корпуса | металл |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість програмування | відсутня |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | є |
| Мощность | 1450 |
| Приготування капучино | ручне |
| Приготування молочних напоїв | ручне (панарелло) |
| Приготування напоїв | еспресо, капучино |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикапельний механізм | немає |
| Протикрапельна система | немає |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Подогрев чашек | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1 л |
| Розміри | 39 х 12 х 26 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Давление помпы | 20 бар |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴











