
Монітор Asus 28" TUF Gaming VG289Q1A (90LM05B0-B04170)
10 707 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05B0-B04170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
TUF Gaming VG289Q1A - це 28-дюймовий 4K-монітор з IPS-панеллю, призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Серед його переваг - широке колірне охоплення (90% відтінків DCI-P3) і підтримка адаптивної синхронізації FreeSync/Adaptive-Sync, що сприяє плавному відображенню динамічних сцен в іграх і фільмах. 28-дюймова IPS-панель із роздільною здатністю 4K. Незважаючи на свою геймерську орієнтованість, монітор TUF Gaming VG289Q1A буде корисним і для продуктивної роботи, адже на його великому 28-дюймовому екрані з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160) можна зі зручністю розташувати велику кількість вікон із програмами та панелей інструментів одночасно. Підтримка HDR і відображення 90% DCI-P3. VG289Q1A - це монітор із розширеним динамічним діапазоном, що дає йому змогу виводити більше колірних відтінків, ніж традиційні. На його екрані ви зможете побачити найяскравіший білий і по-справжньому глибокий чорний кольори. Ця модель має також високу контрастність і колірне охоплення в 90% DCI-P3. Режими HDR. Цей монітор підтримує кілька HDR-режимів, між якими користувач може вільно перемикатися. HDR 10. Сумісність зі стандартом розширеного динамічного діапазону HDR10 означає підвищену яскравість і більший колірний обхват порівняно зі звичайними моніторами. Shadow Boost. Завдяки технології Shadow Boost покращується відображення темних фрагментів ігрових сцен, водночас світлі області залишаються без істотних змін. Це дасть змогу швидше помітити ворога, що зачаївся в тіні. GamePlus. Ексклюзивна технологія GamePlus реалізує за допомогою окремої кнопки зручні функції, призначені для шанувальників комп'ютерних ігор. Розроблені із залученням професійних геймерів, ці функції дають змогу гравцям якнайкраще використовувати свої ігрові навички та вдосконалювати їх. GameVisual. Ексклюзивна технологія ASUS GameVisual дає змогу швидко налаштовувати монітор відповідно до поточних завдань і умов, щоб отримати максимально якісне зображення. Усього доступно сім режимів налаштування. Між режимами можна легко перемикатися натисканням на спеціально виділену для цього кнопку. Мінімізація мерехтіння екрана. Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов'язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка зменшує мерехтіння екрана. Фільтрація синього світла. У моніторах ASUS реалізується функція фільтрації синього світла, яке може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається користувачем в екранному меню. Інтерфейси. Для під'єднання до різних мультимедійних пристроїв монітор має велику кількість інтерфейсів, включно з DisplayPort 1.2, два порти HDMI 2.0 і вихід для навушників. Ергономічний дизайн. Ергономічна підставка монітора TUF Gaming VG289Q1A дає змогу налаштовувати кут нахилу екрана, а також розгортати його навколо вертикальної осі. Також підтримується монтаж на стіні за допомогою VESA-сумісних кронштейнів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 639.5х460.5х213.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 28" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 707 ₴










