Кронштейн KIVI Heavy-48Т – це поєднання безпечного кріплення та стильного вигляду вашого телевізора. Надійні комплектуючі витримують навіть інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів з діагоналлю від 43 до 90 дюймів і вагою до 75 кілограмів. Кронштейни для телевізорів KIVI Heavy-48Т ретельно перевірені на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL/TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які тестували навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни пройшли перевірку температурою та бризками солоної води, а також краш-тест міцності пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 75 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +4/-10° |
| Угол поворота | - |
| Количество степеней свободы | 1 |
| Максимальный стандарт VESA | 800х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 43" - 90" |
| Стандарти VESA | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600х400 мм, 800х400 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 1 424 ₴






