
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQL1A (90LM05Z0-B06370)
10 840 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05Z0-B06370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
TUF Gaming VG27AQL1A – це 27-дюймовий HDR-монітор з IPS-матрицею, роздільною здатністю WQHD (2560 x 1440) і високою частотою оновлення (170 Гц), призначений для захоплених геймерів. Реалізована в ньому ексклюзивна технологія ELMB Sync дозволяє активувати функцію мінімізації розмиття зображення одночасно з технологією адаптивної синхронізації. Чітке та реалістичне зображення. Роздільна здатність WQHD (2560 x 1440 пікселів) дозволяє монітору TUF Gaming VG27AQL1A виводити зображення з високим рівнем деталізації, при цьому він може відобразити на 77% більше інформації, ніж стандартний 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920х1080). Крім того, він здатний показати 130% відтінків колірного простору sRGB, а його контрастність становить 1000:1. РК-панель, виготовлена за технологією IPS, забезпечує точну передачу кольору й широкі кути огляду – на рівні 178°. Частота оновлення екрана – 170 Гц! Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана – 170 Гц, за рахунок якої поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх і фільмах. Частоту оновлення 170 Гц (при використанні інтерфейсу DisplayPort) можуть підтримувати деякі відеокарти та графічні процесори. Значення цього параметра (збільшення частоти) залежить від графічної підсистеми комп’ютера та відображуваного контенту. Плавне відтворення динамічних сцен. Технологія мінімізації розмиття, розроблена фахівцями ASUS отримала назву Extreme Low Motion Blur. Вона дозволяє монітору видавати більш чітке зображення при показі динамічних сцен у комп’ютерних іграх. Час відгуку, що вимірюється за методом MPRT, становить усього 1 мс. Технологія ELMB може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією, щоб забезпечити якісну картинку без будь-яких візуальних артефактів. Широке колірне охоплення. TUF Gaming VG27AQL1A занурює вас у плавне й реалістичне зображення, відображаючи 130% колірного простору sRGB і 95% DCI-P3. Футуристичний дизайн. Динамічний вигляд монітора TUF Gaming VG27AQL1A натхненний ідеєю сучасного винищувача-невидимки. Елементи задньої панелі нагадують крила літака, створюючи відчуття швидкості, а лаконічна підставка служить витонченою опорою для всієї конструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х405-535х215 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 840 ₴





