Квантові частинки у спеціальному додатковому фільтрі відповідають за червоний та зелений колір і у поєднанні з синім кольором підсвітки, допомагають відтворити більш широкий спектр кольорів. Це покращує контрастність і насиченість зображення, що особливо важливо при перегляді HDR-контенту Преміальний дизайн Преміальний безрамковий дизайн та розкішні металеві фактури телевізора стануть прикрасою вашої кімнати Офіційна та найпопулярніша операційна система у світі від Google вже у вашому телевізорі ERGO. Безмежні можливості з перегляду світових стрімінгових сервісів, найновіші прем’єри, музика, ігри та мандрівки в інтернеті на кнопці вашого пульта Захоплюйтеся найкращою динамікою звучанням від dbx-tv – ця технологія обробки звуку розроблена саме для компактних акустичних систем телевізорів і дозволяє отримати чисті високі та глибокі низькі частоти для комфортнішого сприйняття Насолоджуйтесь зображенням найвищої якості з Dolby Vision, що підтримує формати відтворення контенту з широким динамічним діапазоном для максимального відчуття кінематографічних шедеврів Голосове керування Виконуйте пошук улюблених фільмів і телепередач за допомогою голосу Миттєво транслюйте зображення зі свого смарт-пристрою на великий екран телевізора: це може бути сімейний перегляд вашого фотоархіву або улюблене відео Під’єднуйте свої бездротові навушники, щоб дивитися улюблені шоу та не турбувати своїх близьких
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 12.8 кг кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Колірне виконання | чорний, сріблястий |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1226х709x89 мм |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 17 197 ₴











