
Монітор Asus 34" VA34VCPSN (90LM08JJ-B01170) VA Black Curved
21 553 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM08JJ-B01170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Asus VA34VCPSN - 34-дюймовий вигнутий монітор формату 21:9 (3440 x 1440) забезпечує неймовірно чітке зображення, а ультраширокий екран полегшує роботу в режимі багатозадачності. Стабільне підключення до Інтернету та підключення до ноутбука одним кабелем за допомогою роз’ємів RJ45 та USB-C. Частота оновлення до 100 Гц із технологією Adaptive-Sync для усунення ефекту тремтіння та забезпечення чіткості та плавності зображення. Ергономічний дизайн, а також сертифіковані TUV Rheinland функції Flicker-free та Low Blue Light забезпечують комфортний перегляд. Захоплююча ультраширока вигнута панель. Ультраширока панель 21:9 забезпечує на 35% більше екранного простору, ніж монітори Full HD аналогічного розміру, що робить роботу більш приємною та ефективною. Кривизна панелі 1500R забезпечує рівновіддаленість кожної точки вигнутого дисплея від очей, що створює комфортні умови для перегляду. USB-C, який справляється з усіма завданнями. USB-C, що входить до комплекту, забезпечує надшвидкісну передачу даних, підключення DisplayPort і живлення потужністю 65 Вт для заряджання пристроїв за допомогою всього одного кабелю USB-C. Монітор також служить USB-концентратором: будь-який пристрій, підключений до портів USB Type-A, отримує доступ до інших периферійних пристроїв, підключених до інших портів USB. Широкі можливості підключення. Поряд із портом USB-C, ASUS VA34VCPSN оснащений HDMI, DisplayPort, трьома портами USB-A та RJ45, тому він сумісний з широким спектром пристроїв. VA34VCPSN також оснащений портом Ethernet RJ45, який забезпечує стабільне підключення до Інтернету для економії місця та зручності підключених пристроїв. Також є гніздо для навушників. Технологія ASUS Flicker-free. Настав час попрощатися зі втомою та напругою очей. Технологія Flicker-Free допомагає зменшити мерехтіння екрану, створюючи комфортніші умови для перегляду кіномарафонів. Вона розроблена для мінімізації напруги очей, головного болю та втоми очей, коли ви проводите довгий, незліченний годинник перед дисплеєм. Фільтр синього світла ASUS. Для комфортного перегляду та захисту від потенційно шкідливого синього світла він пропонує інтуїтивно зрозумілі та гнучкі налаштування, які легко доступні через екранне меню дисплея. Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа. Завдяки двом вбудованим динамікам VA34VCPSN посилює ваші акустичні ефекти, забезпечуючи безмежні можливості для розваг та мультимедійного задоволення. Ергономічний дизайн. Зручне положення для перегляду завжди доступне завдяки ергономічній конструкції підставки з регулюванням нахилу, повороту та висоти забезпечує чудовий діапазон можливостей перегляду для підвищення продуктивності та комфорту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 9.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 809.34х353.86-483.86х211.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.2, 2хUSB Type-C, RJ45, mini jack 3,5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 28.8 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 21 553 ₴











