
Монітор ASUS 47.5" ROG Swift PG48UQ (90LM0840-B01970) OLED Black
58 299 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0840-B01970
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перший у світі. ROG Swift OLED PG48UQ - 47.5-дюймовий ігровий OLED-монітор з роздільною здатністю 4K і покриттям антивідблиску з мікротекстурою, що зменшує відблиски та забезпечує точніше передавання кольорів на екрані. Його надшвидка частота оновлення 138 Гц (розігнана) і блискавичний час відгуку 0.1 мс забезпечують неймовірно захопливий ігровий процес у великому масштабі. Крім того, 98% колірного охоплення DCI-P3, справжній 10-бітний колір і Delta E<2 забезпечують реалістичні кольори та максимально темні відтінки чорного. це перший у світі ігровий OLED монітор із такою діагоналлю. Візуальні ефекти та чіткий текст. Ігрові OLED-монітори ROG Swift оснащені OLED-панелями останнього покоління, розробленими для більшої ефективності та яскравості. Субпіксельне компонування забезпечує надзвичайно докладні візуальні ефекти та чітко визначений текст для підвищення якості перегляду. Ультрареалістичні кольори. ROG Swift OLED PG48UQ вирізняється істинною 10-бітною глибиною кольору та 98-відсотковою гамою DCI-P3 кінематографічного рівня, що забезпечує неперевершену реалістичність. Кожен монітор попередньо відкалібрований до Delta E<2, щоб забезпечити найкращу передачу кольору на його чудовій OLED-панелі. Інтелектуальна система охолодження. Спеціальний радіатор, встановлений у PG48UQ, пропонує більшу площу поверхні для теплообміну, щоб забезпечити ефективніше охолодження навіть під час тривалих ігор. Більш низька температура забезпечує кращу продуктивність OLED з меншою ймовірністю залипання зображення. Ця надійна безвентиляторна система працює безшумно, щоб звести до мінімуму відволікаючі фактори. Менше відволікаючих чинників. Спеціальне матове покриття Micro-texture на поверхні дисплея значно зменшує відблиски. Це дає змогу PG48UQ відображати точніші кольори без відволікаючих відблисків на екрані. Сумісність із nVidia G-Sync. PG48UQ забезпечує плавний ігровий процес без розривів завдяки технології змінної частоти оновлення на графічних картах nVidia GeForce.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | OLED |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 4 |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 16.2 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 1068х686х266 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.2, mini jack 3.5 мм, SPDIF |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 47.5" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 300х300 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х10 Вт + 15 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 300 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.1 мс |
| Частота оновлення | 138 Гц |
| Яркость | 450 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 58 299 ₴











