Ця серія втілює наш найкращий досвід, а моделі мають більше переваг і можливостей. Мінімалістичний дизайн гармонійно поєднано з високотехнологічними екранами, що дарують зображення чудової якості. Для нової лінійки KIVI Smart TV 2022 використано сучасний потужний процесор, потенціал якого на 30% перевищує можливості середньостатистичного чипа. Платформа дає змогу опрацьовувати безліч функцій та великі обсяги інформації. Витончені металеві підставки підкреслюють мінімалізм дизайну та надійно утримують корпус. Телевізори KIVI Smart TV 2022 гармонійно доповнять будь-яке оточення та стануть стильним акцентом в інтер’єрі. Телевізори KIVI Smart TV та додаток KIVI Media пропонують хмарний геймінг та найпопулярніші ігри. Користувачам доступно 60 хвилин безкоштовної гри, міжплатформний сервіс відмінно адаптований для роботи в Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 6.3 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 40" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 900x524x64 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 8 805 ₴







