Кронштейн KIVI Motion-466 – це симбіоз безпечного кріплення та стильного вигляду вашого телевізора. Надійні елементи конструкції витримують інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів з діагоналлю від 37 до 80 дюймів і вагою до 40 кілограмів. Кронштейни для телевізорів KIVI Motion-466 пройшли суворі перевірки на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL/TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які тестували навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни пройшли перевірки температурою та бризками солоної води, а також краш-тест пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт. Ваш інтер’єр залишиться лаконічним і витонченим, попри ретельно та надійно закріплений телевізор. Переглядайте улюблені шоу з приємністю та комфортом завдяки конструкції з вільним нахилом. Поворотний механізм забезпечує максимальну гнучкість огляду, а також комфортний доступ до підключення різноманітних роз’ємів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 20 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-15° |
| Угол поворота | + 60/- 60° |
| Количество степеней свободы | 2 |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 80" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм,100х100 мм,100х150 мм, 100х200 мм, 150х100 мм, 150х150 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴












