
Монітор Asus 31.5" VG32AQL1A (90LM07L0-B01370) IPS Black
20 342 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM07L0-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
31,5-дюймовий ігровий монітор TUF Gaming VG32AQL1A оснащений швидкою IPS-панеллю з частотою оновлення 170 Гц і підтримує адаптивну синхронізацію (NVIDIA G-SYNC Compatible). Комбінація технологій ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) та AMD FreeSync Premium забезпечує неймовірну плавність відтворення ігрового зображення. Крім того, цей монітор відповідає вимогам стандарту DisplayHDR 400 і відтворює 99% кольорів простору DCI-P3, що означає чудову якість кольорів і високу контрастність. У цьому моніторі використовується швидка IPS-панель. Завдяки прискореному перемиканню рідких кристалів порівняно із звичайними IPS-панелями, її середній час відгуку, що вимірюється за методом GtG, становить лише 1 мілісекунду. Це сприяє мінімізації неприємних артефактів зображення в динамічних іграх. Щоб підвищити якість зображення в динамічних комп'ютерних іграх, монітор дозволяє активувати адаптивну синхронізацію, причому як із відеокартами NVIDIA (G-SYNC Compatible), так і пристроями AMD (FreeSync Premium). TUF Gaming VG32AQL1A використовує переваги технології HDR, що забезпечує більш живі кольори та високий рівень контрастності порівняно з традиційними моніторами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 716х475-565х240 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 27 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 20 342 ₴







