Stark HM-1050 - електродриль для свердління отворів в деревині, металі та синтетичних матеріалах, а так само для розмішування фарб, лаків, клеїв, будівельних розчинів. Міксер HM-1050 має: Реверс для можливості використання інструменту як шуруповерт; Регулювання швидкості обертання для запобігання розбризкування розчину; Попередні налаштування швидкісного режиму; Кнопку фіксації вимикача для тривалої роботи; Ключовий патрон; D-образну основну рукояткою і додаткову передню рукоятку для зручної роботи; Подвійну ізоляцію для запобігання контакту з струмоведучими металевими частинами; Обмежувачем глибини свердління для можливості заздалегідь виставити необхідну глибину свердління для отвору. Дана модель не комплектується вінчиком для змішування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип патрона | Ключевой |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | немає |
| Акумулятор у комплекті | відсутній |
| Безщітковий двигун | немає даних |
| Біт-насадки у комплекті | немає |
| Вес | 3.4 кг кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткова акумуляторна батарея | немає |
| Діаметр патрона | 1.5 - 13 мм |
| кейс | відсутній |
| Місткість акумулятора (діапазон) | немає |
| Напруга акумулятора | немає |
| Мощность | 1050 |
| Потужність (діапазон) | 1001-1500 Вт |
| Подсветка рабочей зоны | без підсвічування |
| Реверс | є |
| Регулювання крутного моменту | є |
| Тип аккумулятора | без акумулятора |
| Тип питания | От сети |
| Тип устройства | дриль-міксер |
| Частота обертів | 550 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 117 ₴



