
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 (F0FY00LNUO) Black
24 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0FY00LNUO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальний і потужний моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 — це поєднання практичності, сучасного стилю та оптимальних робочих характеристик. Практично безрамковий екран діагоналлю 27 дюймів стандарту Full HD подарує незабутні миті, проведені перед улюбленим фільмом чи за грою. Пристрій підходить для спілкування, навчання та інших універсальних завдань. Характеристики пристрою Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 працює на базі процесора AMD Ryzen та інтегрованої відеокарти AMD Radeon Graphics. Оперативна пам’ять DDR4 забезпечує універсальне використання пристрою. Об’єму внутрішньої пам’яті вистачить для зберігання важливих для тебе фото та інших файлів. Якісне зображення, комфортне спілкування Вузька рамка дисплея дає максимум корисної екранної площі для роботи, навчання та розваг. Широкі кути огляду дають можливість комфортно дивитися серіали і фільми всією родиною. Твій моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 оснащений двома вбудованими стереодинаміками по 3 Вт, а також мікрофоном. Над дисплеєм розташована камера на 5,0 МП. Цього зазвичай достатньо, щоб працювати з мультимедійним контентом чи спілкуватися онлайн, не підключаючи зовнішні пристрої. Підключай усе необхідне В IdeaCentre AIO 3 передбачено чотири USB розніми (два USB 3.2 і два USB 2.0), HDMI 1.4, а також Ethernet (RJ-45) для підключення до інтернету. Дизайн моноблока продуманий так, щоб організувати всі кабельні підключення і зберегти акуратний зовнішній вигляд пристрою. Для бездротових комунікацій передбачено швидкісний Bluetooth 5.1 та Wi-Fi aх.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 7330U |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.3 - 4.3 ГГц |
| Вес | 8.77 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.1х472.91х200 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 4 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 24 999 ₴







