
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 (F0GH0160UO) Black
33 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0GH0160UO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Захопливий дизайн та висока ефективність Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 23,8 дюйма з роздільною здатністю 1920 х 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору Intel Core, оперативній пам’яті DDR4 та SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань. Компактний і практичний Витончений моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 допоможе з роботою, навчанням, спілкуванням, вебсерфінгом і розвагами. Він дуже зручний для перегляду відео та проведення сеансів онлайн-зв’язку. Елегантний дизайн робить стиль пристрою універсальним: він матиме гармонійний вигляд у будь-якій кімнаті будинку чи в офісному кабінеті. Комфортний перегляд і сучасні комунікації Широкі кути огляду дисплея Lenovo IdeaCentre AIO 3 дають можливість насолоджуватися переглядом фільмів або серіалів кільком глядачам. Вбудовані динаміки по 3 Вт дають змогу комфортно прослуховувати аудіо без підключення зовнішніх пристроїв. Потрібен відеозв’язок? Lenovo IdeaCentre AIO 3 оснащений інтегрованою камерою 720p і мікрофоном. Якщо треба підключити периферійні пристрої, можеш скористатися підключенням Bluetooth 5.1 або одним із рознімів чи портів. На «борту» Lenovo IdeaCentre AIO 3 — два USB 3.2 та два USB 2.0, Ethernet (RJ-45) та HDMI 1.4. Завдяки продуманому дизайну ти швидко облаштуєш усі комунікації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 13620H |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | 5.1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Базова частота процесора | 3.6 - 4.9 ГГц |
| Вес | 7.03 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 541х434х185.34 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Кардридер | немає |
| Количество ядер | 10 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 33 999 ₴











