
Монiтор LG 29" UltraWide 29WQ600-W IPS White
10 263 ₴
- Нет в наличии
- Код: 29WQ600-W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор LG 29" 29WQ600-W - це стильний і красивий монітор з діагоналлю 29 дюймів. Технологія HDR тепер застосовується до різного контенту. Цей монітор сумісний з HDR10 (розширений динамічний діапазон), підтримуючи певні рівні кольору та яскравості, що дає змогу глядачам насолоджуватися яскравими кольорами контенту. Монітор LG IPS демонструє бездоганну точність передачі кольору. Завдяки широкому куту огляду IPS-дисплей може похвалитися 99-відсотковим охопленням спектра sRGB. Дивіться більше і робіть більше на цьому екрані UltraWide Full HD (2560x1080). Особливості Керування в кілька кліків Ви можете налаштувати робочий простір, розділивши дисплей або налаштувавши основні параметри монітора всього кількома клацаннями миші. Просте під’єднання LG 29WQ600 оснащений портом USB Type-C, що підтримує альтернативний режим DisplayPort. Просто використовуючи один кабель USB Type-C, всі сигнали зображення DisplayPort можна передавати на зовнішній монітор без спеціальних кабелів дисплея або активних адаптерів. Неймовірна швидкість до перемоги 1ms MBR забезпечує плавність ігрового процесу, зменшуючи розмиття та ореоли. Динамічні та швидко мінливі об’єкти серед усіх дій можуть дати геймерам конкурентну перевагу. Fluid and Rapid Motion Завдяки технології AMD FreeSync геймери можуть відчувати плавний, плавний рух у іграх із високою роздільною здатністю та швидкими темпами. Це практично зменшує розриви екрана та заїкання. Реагуйте на супротивників швидше Зменшіть затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, щоб допомогти геймерам зловити критичний момент у режимі реального часу. Режим читання Режим читання регулює колірну температуру і яскравість, що допомагає знизити стомлюваність очей і забезпечити комфорт для очей під час читання документів на моніторі. Flicker Safe Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння на екрані, що допомагає знизити навантаження на очі. Забезпечує комфортні умови роботи протягом тривалого часу. Елегантний і зручний дизайн Знайдіть ідеальне положення для перегляду з регульованою підставкою та максимально поліпшіть свої враження завдяки тристоронньому дизайну практично без рамок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 688.5х406.6х223.8 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 29" |
| Цвет | Белый с черным |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х7 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 263 ₴









