
Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AK/UA
4 727 ₴
- Нет в наличии
- Код: MG23K3614AK/UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Інтуїтивне управління Подвійний перемикач Керуйте приготуванням їжі швидше і простіше. Два поворотних перемикача дозволяють встановлювати час і вагу, або потужність. Ви можете готувати страви найбільш точно, а простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистий і стильний вигляд. Рівномірне приготування Система потрійного розподілу хвиль Переконайтеся в тому, що всі страви готуютьсяся добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи у страву з усіх боків. Завдяки цьому страви готуються рівномірно. Біокерамічні покриття - 10 років гарантії Довговічне і легке у догляді Міцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 392 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 392 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Максимальная мощность гриля | 1100 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 23 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 4 727 ₴








