
Монiтор LG 34" 34WR50QC-B VA Black Curved
15 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34WR50QC-B
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор LG 34" 34WR50QC-B - це високоякісний кривий монітор з роздільною здатністю 3440x1440, який забезпечує живий та чіткий образ завдяки технології VA. Він підтримує частоту оновлення 100 Гц для більш плавної гри та відтворення відео. Інші важливі характеристики включають в себе підтримку стандарту sRGB на рівні 99%, HDR10 для покращеного кольору та контрастності, а також технологію FreeSync для зменшення розривів у грах. З різними входами, такими як HDMI та DP, цей монітор також забезпечує багато можливостей для підключення пристроїв. ОСОБЛИВОСТІ: Кращий огляд кращі результати UltraWide WQHD (3440x1440) із кривиною 1800R і співвідношенням сторін 21:9 створює бездоганні умови для роботи, оскільки можна одночасно відображати різні програми. Просте налаштування багатозадачності Монітор 34WR50QC дає змогу переглядати різноманітний контент із двох комп’ютерів за допомогою функції «Зображення поруч», що допомагає ефективній роботі. Зрозуміліший інтерфейс Програмне забезпечення OnScreen Control дає змогу керувати численними налаштуваннями дисплея кількома натисканнями. Завдяки функції «Розділення екрана» можна розділити всю площу відображення без жодних труднощів. Насолоджуйтеся неймовірними кольорами Технологія HDR тепер сумісна з різними видами вмісту. Цей монітор сумісний зі стандартом HDR10 (широкий динамічний діапазон), колірний простір sRGB 99%, підтримує певні рівні кольору та яскравості, даючи глядачам змогу насолоджуватися неймовірними відтінками вмісту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 809х483.3х223.2 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 45 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴






