IPS-матриця підкреслює високу продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Час відгуку скорочується, покращується передача кольорів, а користувачі можуть переглядати ідеальні зображення на екрані під будь-яким кутом огляду. Комфортне читання за монітором Режим Reader Mode (Читач) забезпечує оптимальні умови для читання завдяки зменшенню синього кольору, що пом’якшує кольори на екрані, як при читанні справжньої книги. Турбота про ваш зір Завдяки режиму Flicker Safe мерехтіння на екрані зменшується майже до нуля, що захищає ваші очі і гарантує комфорт при перегляді контенту. Чітке та плавне зображення Завдяки технології AMD FreeSync користувачі можуть насолоджуватися плавними рухами і якісними зображеннями при динамічній грі. Режим усуває розриви зображення та підвисання на екрані. Просте та інтуїтивне налаштування монітору Завдяки програмному забезпеченню OnScreen Control можна зручно налаштувати усі опції екрана в декілька кліків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.1х414.3х211.7 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 399 ₴








